Дам 30 баллов СРРОООЧЧЧНННОО

Гость
2. Is it an eraser? 3. Are you twelve? 4. Are they pencils? 5. Are you in Year seven?
Гость
2. Is it an eraser? 3. Are you twelve 4. Are they pencils? 5. Are you in Year seven?