Дам 70 балів 1 Зміними є обидва слова рядка а.метро,щирість б.далеко,монітор в.всесвіт,щирість г.повітря,взимку 2 виділена частина є префіксом у слові рядка а.подумати б.водити в донечка г.законний 3 Спільнокореневими...

Дам 70 балів 1 Зміними є обидва слова рядка а.метро,щирість б.далеко,монітор в.всесвіт,щирість г.повітря,взимку 2 виділена частина є префіксом у слові рядка а.подумати б.водити в донечка г.законний 3 Спільнокореневими є всі слова рядка а.пшениця,пшениці ,пшеницею б.співає ,співають,співала в.будувати,будильник ,будити г.переписати ,запис ,записник 4 Потребує редагування речення а.. Після доповіді доповідач залишив аудіторію. б.Щоранку навесні радісно співали пташки. в.За хатою був молодий вишневий сад г. Сильний вітер зламав столітьного дуба. 5 Букву Ина місці крапок треба писати в кожному слові рядка а.пр..їхав пр..лягти пр..кислий б.пр..тихо пр..гвинтати пр..хилити в.пр..красити пр..везти пр..в язаний г.пр..міський пр..солодкий пр..морський 6 Слово із суфіксом шо надає сказаному емоційного забарвлення є в речені . а. Ми живемо в краю де зоріє Дніпро ... б.Тихо - тихо дзвоновим відлунням сміється місто. в.Вечір стелить над морем холодні тумани. г. Під вишнею розлогою струмочок гомонить . 7 Розберіть слово за будовою Принесений 8 Доберіть до кожного слова Три спільнокореневих Копати___________________________________________ Моряк____________________________________________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.в 2 -(не розумію що виділено в словах) 3 г (можливо,я не впевнена) 4 а (мені так здається) 5 в 6 - 7 Приносити(при- префікс,нос - корінь..) 8. Моряк - море,морський,морячка копати - копанка,копальня,копач