Дано чотири геометричні фігури: піраміда, конус, куля і куб. Кольори цих фігур – зелений, жовтий, синій, червоний. Фігури розклали в ряд. У якій послідовності розміщені ці фігури та який колір кожної з них, якщо фігура червон...

Дано чотири геометричні фігури: піраміда, конус, куля і куб. Кольори цих фігур – зелений, жовтий, синій, червоний. Фігури розклали в ряд. У якій послідовності розміщені ці фігури та який колір кожної з них, якщо фігура червоного кольору знаходиться між зеленою і синьою, праворуч від жовтої фігури знаходиться конус, куля розміщена правіше від піраміди і конуса, причому піраміда знаходиться не з краю, і, нарешті, фігура синього кольору не поруч із фігурою жовтого кольору?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Є послідовність Зелений - Червоний - Синій 2. Конус - праворуч від жовтої 3. Куля правіше від піраміди і конуса, піраміда не з краю 4. Синя не поруч з жовтим. Жовтий не може бути останнім в ряду, тому що конус праворуч від жовтої. Жовтий - перший в ряду, тоді Конус -зелений і другий в ряду. Піраміда не з краю, тоді вона, третя в ряду, червона. Куля правіше від піраміди, тоді вона синя і остання в ряду. Залишився куб. Він перший в ряду і жовтий. Розміщення фігур: 1. Жовтий куб 2. Зелений конус 3. Червона піраміда 4. Синя куля