Дано к-ть членів послідовності n,члени послідовності а1,а2...аn.Знайти к-ть макс і мін елементів, якщо к-ть макс більше за мін вивечти ьакс, якщо мін більше за макс вивести мін

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Const N = 30; Var A:array[1..N] of integer; i:integer; Max,Min,kMax,kMin:real; Begin For i:= 1 to N do     Begin     A[i]:=random(21)-10;     Write(A[i],' ')     End; Max:=A[1]; Min:=A[1]; For i:= 2 to N do     Begin     if MaxA[i] then Min:=A[i];     End; For i:= 1 to N do     Begin     if A[i]=Min then kMin:=kMin+1;     if A[i]=Max then kMax:=kMax+1;     End; WriteLn; if kMax>kMin then Write('Max'); if kMax