Дано N меньше =999 враховуючи 3 числа визначити що правильно містить: 1) усі різні цифри 2) цифри не ідуть по спаду и это все в Паскаль

Дано N<=999 враховуючи 3 числа визначити що правильно містить: 1) усі різні цифри 2) цифри не ідуть по спаду и это все в Паскаль
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Var A:integer; Begin WriteLn('Введите трёхзначное число'); ReadLn(A); WriteLn('1: ',(A div 100 <> (A div 10) mod 10)and((A div 10) mod 10 <> A mod 10)and(A mod 10 <> A div 100)); Write('2: '); if (A div 100 <= (A div 10) mod 10) then Write(True) else Write(((A div 100) mod 10 <= A mod 10)); End.