Дано: прямокутний трикутник АВС, АВ дорівнює 12 см, кут А дорівнює 60 градусам, кут СВD дорівнює 45 градусам. Знайти: АС

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кут СBA, буде дорівнює 90 градусам, що залишився кут С дорівнює 30 градусам. за правилом прямокутного трикутника катет дорівнює половині гіпотенузи. Катет АВ дорівнює 12, а АС гіпотенуза дорівнює 24. Думаю так буде