Укажіть спорову рослину, у якої великі листки, що наростають верхівкою

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Папороть (Відділ Папоротеподібні). Найрозповсюдженіший вид: щитник чоловічий "... має укорочене стебло, представлене кореневищем, на верхівці якого розташовується пучок листків. Ці листки є видозміненими пагонами й, на відміну від листків покритонасінних, наростають не основою, а верхівкою."