Дано точки А,В і С такі, що АВ= 2 см, ВС=5 см, АС= 3 см. Скільки існує площин, які містять точки А,В,С? Відповідь обгрунтуйте.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Безліч. [latex]AB+AC=BC \\ 2+3=5[/latex] Ці три точки лежать на одній прямій, А між В і С. Площину, і до того ж одну, можна провести лише через 3 точки, які не лежать на одній прямій. Тут лежать, тому безліч.