Дано цілі числа a та b. вивести результат і хід обчислень суми, різниці, добутку, частки цих чисел

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
var a,b:integer; begin  write('a= '); read(a); write('b= '); read(b); writeln('сумма ', a+b); writeln('разность ', a - b); writeln('произведение ', a*b); if b=0 then    writeln('Ошибка! Деление на 0') else    writeln('деление ', (a / b):0:3); end.