Дати українські відповідники до таких іншомовних слів, як: релевантний, фальсифікація, адаптувати, ординарний,утилітарний, глобальний,гомогенний, аргумент, інтенсивний, класифікація, екстраординарний, експеримент, кореляція, су...

Дати українські відповідники до таких іншомовних слів, як: релевантний, фальсифікація, адаптувати, ординарний,утилітарний, глобальний,гомогенний, аргумент, інтенсивний, класифікація, екстраординарний, експеримент, кореляція, субординація.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
р- Суттєвий, актуальний ф- Підробка, що видається за справжнє, обман а- призвичаювати, пристосовувати о- звичайний, буденний, простий у-практично, прагматично г- всесвітній, планетарний, всебічний г- однорідний, добре перетертий