Дати відповідь на запитаня як уникнути щахворювань на маралію
Ответ(ы) на вопрос:
– ретельно мийте овочі та фрукти;– вживайте щойно приготовані страви;– не пийте некип’ячене молоко та сиру воду з відкритих і необлаштованих джерел; – перед їдою обов’язково мийте руки з милом; – не купуйте продукти на стихійних ринках;– купуючи продукти, обов’язково звертайте увагу на термін їх придатності;– продукти, що швидко псуються тримайте в холодильнику;– питну воду та харчі зберігайте в місцях, недоступних для мух і гризунів; – утримуйтеся від купання у невідомих водоймах.