Дати відповіді повні. Підкреслити дієслова в неозначеній формі. Чи знаешь ти, як слід поводитись за столом?Чим потрібно брати хліб?Як треба пережовувати їжу?Чому не можна розмовляти під час їди?Що обовязково треба зробити, вста...

Дати відповіді повні. Підкреслити дієслова в неозначеній формі.  Чи знаешь ти, як слід поводитись за столом? Чим потрібно брати хліб? Як треба пережовувати їжу? Чому не можна розмовляти під час їди? Що обовязково треба зробити, встаючи з-за столу?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
поводитись брати пережовувати розмовляти зробити