Дай письмові відповіді на запитання, вживаючи іменники в місцевому відмінку множини. Які уроки в розкладі по понеділках? Які шкільні предмети ти відвідуєш по вівторках? Які навчальні заняття в розкладі по середах? Які уроки ти ...

Дай письмові відповіді на запитання, вживаючи іменники в місцевому відмінку множини. Які уроки в розкладі по понеділках? Які шкільні предмети ти відвідуєш по вівторках? Які навчальні заняття в розкладі по середах? Які уроки ти відвідуєш по четвергах? Які шкільні заняття в розкладі по п"ятницях?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 л..........................................................................                                                  е ..............................                                                   н  .............................................................                                                                                    ь...........................................................