Дай розгорнуту відповідь Розв'яжи задачу. Бригада з 4 шевців за 28 днів пошила 560 комплектів білизни.За скільки днів пошиє 300 комплектів білизни бригада з6 шевців,якщо працюватиме з такою самою продуктив...

Дай розгорнуту відповідь Розв'яжи задачу. Бригада з 4 шевців за 28 днів пошила 560 комплектів білизни.За скільки днів пошиє 300 комплектів білизни бригада з6 шевців,якщо працюватиме з такою самою продуктивністю?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)560:28=20к - пошиють 4 шевця за один день 2)20:4=5к - пошиє 1 швець за один день 3)6•5=30к - пошиють 6 шевців за один день 4)300:30=10днів - потрібно для пошиття