Дайте письмові відповіді на запитання,уживаючи іменники в місцевому відмінку множини. 1.Які уроки в розкладі по понеділках? 2.Які шкільні предмети ти відвідуєш по вівторках? 3.Які навчальні заняття в розкладі по середах? 4.Які ...

Дайте письмові відповіді на запитання,уживаючи іменники в місцевому відмінку множини. 1.Які уроки в розкладі по понеділках? 2.Які шкільні предмети ти відвідуєш по вівторках? 3.Які навчальні заняття в розкладі по середах? 4.Які уроки ти відвідуєш по четвергах? 5.Які шкільні заняття в розкладі по пятницях? 2.Пояснити правопис закінчень іменників у місцевому відмінку множини. 3.Назвати прийменники,з якими вживаються іменники в місцевому відмінку множини
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В понеділок у мене  алгебра та геометрія; По середах у мене англійська та хімія. Я відвідую фізику та історію по четвергам. По п'ятницях у мене мистецтво та інформатика. Закінчення -у,-ю пояснення теперішнього завершеного часу. По, у , в, з - прийменники з місцевими іменниками.