Даю 15 балів !!!!!!!!!Пiд час горiння сiрки(S) масою 3,2 г утворився сульфур(ІV) оксид масою 6,4 г. Напишiть рiвняння цiєї реакцiї. Яка мaca кисню витратилася на горiння?

Даю 15 балів !!!!!!!!! Пiд час горiння сiрки(S) масою 3,2 г утворився сульфур(ІV) оксид масою 6,4 г. Напишiть рiвняння цiєї реакцiї. Яка мaca кисню витратилася на горiння?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано: m(S)=3,2 r m(SO2) = 6,4 r m(O2)=? S+O2=SO2 3,2+х=6,4 х=6,4-3,2=3,2 Відповідь: 3,2 г О2