Даю 15 баллов !!Перевести на казахский язык Семья Большая.богатая Воспитывает.развивает.формирует Дорожить ею нужно каждому Родители

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Көп балалы отбасы Үлкен отбасы, қашанда бақытты әрі бай отбасы.Үлкен отбасыда тәрбиеленген баланың тәрбиесі да бөлек болады,көпшіл ,бауырмал боп өседі.Әр ата- ана үлкен отбасы болуға талпыну керек.