ДАЮ 15 БАЛЛОВ ЗА ОТВЕТ!!!Замініть виделені сполучення слів діэприкметниками, внесіть відповідні заміни і запишіть речення 1.Скло, яке вставили у вікно, було подвійним.2.У кімнату ввійшов чоловік, якого ніхто не помітив.3.Морози...

ДАЮ 15 БАЛЛОВ ЗА ОТВЕТ!!!Замініть виделені сполучення слів діэприкметниками, внесіть відповідні заміни і запишіть речення 1.Скло, яке вставили у вікно, було подвійним.2.У кімнату ввійшов чоловік, якого ніхто не помітив.3.Морозиво, яке завезли в крамницю вранці, розкупили до обіду В 1 предложении выделены слова "яке вставили".Во 2 "якого ніхто не помітив.В третим "яке завезли" ПОМОГИТЕ ПЛИЗ! ДАЮ 15 БАЛЛОВ!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вставлене скло. Непомічений чоловік. Завезене морозиво