Даю 18 балов! Горіння свічки,іржавіння заліза,плавлення свинцю,кування металу,гниття дерева,утворення інею,танення льоду,протухання яєць,обвуглювання дерева,плавлення міді,прокисання яблучного соку... Виберіть що відноситься до...

Даю 18 балов! Горіння свічки,іржавіння заліза,плавлення свинцю,кування металу,гниття дерева,утворення інею,танення льоду,протухання яєць,обвуглювання дерева,плавлення міді,прокисання яблучного соку... Виберіть що відноситься до хімічних явищ,і що до фізичний)?!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
химические: горение свечи (1) гниття дерева протухання яєць обвуглювання дерева прокисання яблучного соку физические: ржавление железа (2) плавление свинца (3) кування металу  утворення інею танення льоду плавлення міді