Даю 20 балів! Твір повинен бути середнього обьему. Не копіювати з інших сайтів. Заздалегідь велике спасибі. Напишить твір на одну з тем (нижче) за книгою Чорнильне серце. Чи легко жити у світі магії? Чи можуть чари змінити люди...

Даю 20 балів! Твір повинен бути середнього обьему. Не копіювати з інших сайтів. Заздалегідь велике спасибі. Напишить твір на одну з тем (нижче) за книгою Чорнильне серце. Чи легко жити у світі магії? Чи можуть чари змінити людину? Особливості жанру фентезі Які пригоди і випробування випали на долю Меггі?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
НЕ ПОНИМАЮ ТВОЙ ЯЗЫК ПЕШИ ПО РУССКИ БББББББББББББББББББББББББББББББББББ