Даю 34 бала Составьте краткий диалог на английском языке о великабритании

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello Hello Have you ever been to Britain? No I have never but I want, and you? Yes, I've been there 3 years ago. What did you like and dislike? I liked the people and their style of clothes and I disliked the weather. It was awful! If you want to visit Britain what sightseeings will you visit? I don't know Ok goodbye Goodbye