Даю 40 балів. Твір розповідного характеру з використанням художнього стилю на тему: улюблена справа( можна про: я люблю гуляти і тому подібне, про погоду і красу) обьем потрібен великий.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жили у бабуси 3 веселих друзив перший був умний дитина другий так сяк а третий був тупим так ти и третий гусь. Вот и сказочке конец хто не слушол молодец! Конец!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Сори за помилки!