Даю 40 баллов!!!Пожалуйста помогите написать сочинение на тему "Менің сүйікті кітабым" на казахском языке (моя любимая книга "Перси Джексон " Рика Риордана)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен бос уакытымда китап окыганды жаксы коремын.Менын кытаптарым уйде оте коп.Ен суйыкты кытабым-Рика Риорданнын "Перси Джексон" шыгармасы.Мен оны оте тез окып болдым.Себебы ол оте кызык.Маган кытап оку катты унайды