Даю 50 балів .Допоможіть бо контрольна завтра та потрібно срочно (Дайте повну відповідь з розвязками) 1)В 1 кг риби міститься 10^-20 г Цезію-137.Знайдіть активність Цезію в рибі.Чи можна вживати її в їжу,якщо допустимо питома а...

Даю 50 балів .Допоможіть бо контрольна завтра та потрібно срочно (Дайте повну відповідь з розвязками) 1)В 1 кг риби міститься 10^-20 г Цезію-137.Знайдіть активність Цезію в рибі.Чи можна вживати її в їжу,якщо допустимо питома активніість Цезію-137 у рибі 150Бк/кг? 2)Тіло масою 5 кг опромінюють В-променями.Знайдіть поглинуту дозу йонізуючого випромінювання,якщо енергія йонізуючого випромінювання,передана тілу,становить 30 Дж.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
чесно говоря не понятно что это вообще кто знает это