Даю 70 баллов!!! Яке потомство у F1 і F2 за фенотипом та генотипом вийде, якщо схрестити: а) кучерявих курей із півнями, що мають гладке оперення? б) довговухих овець із безвухими? в) коротковухих овець із коротковухими?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на эту тему можно много порассуждать поэтуму нужно поискать нужную информацию в интернете