ДАЮ 80 БАЛЛОВ))) ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ПЕРЕВЕСТИ НА КАЗАХСКИЙ, но не как в переводчике)))) ЗАРАНЕЕ СПАСИБО!!!Я люблю носить штаны, платья. В школу я обычно одеваю юбку или классические брюки, рубашку, кофту. Я с удовольствием нош...
ДАЮ 80 БАЛЛОВ))) ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ПЕРЕВЕСТИ НА КАЗАХСКИЙ, но не как в переводчике)))) ЗАРАНЕЕ СПАСИБО!!!Я люблю носить штаны, платья. В школу я обычно одеваю юбку или
классические брюки, рубашку, кофту. Я с удовольствием ношу спортивную одежду , потому что я чувствую себя комфортно в ней. Одеваться стильно не просто. Я редко нахожу что то стильное и удобное одновременно.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен штаны, көйлектерді тасу сүйемін. Мектепке менәншейін
юбканы киіндіремін немесе қарамастан
классикалық шалбарды, жейдені, кеудешені. Менләззатпен спорт киімді, себебі тасимын мен себя жайлыонда сеземін. Киін- стильді жай. Мен адақ не ана стильдіжәне ұрымтал мезгілдес табамын.
Гость
Мен шалбар ,юбка кигенді ұнатамын. Мектепке мен әдеттегідей юбка ,немесе шалбар ,жейде ,кеудеше киемін.Мен спорт киім кигенді ұнатамын,себебі спорт киімде мен өзімді ыңғайлы сезінемін.Стільді киіну оңай емес.Стильді және ыңғайлы киімдерді мен сирек кездестіремін.