ДАЮ 99 БАЛІВ! ПОМОЖІТЬ Написати 6 речень з розрядними прислівниками: 1 - прислівники міри і ступеня дії, 2 - способу дії, 3 - місця, 4 - часу, 5 - причини, 6 - мети

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Двічі на тиждень я ходжу до магазину На уроці літератури я читав(читала) твір уголос У класі було дуже брудно Завжди після школи я йду гуляти з друзями Через гикавку з мене сміявся весь клас Мій сусід по парті навмисно перекинув пляшку з водою на мій зошит