Де мешкае тварина \ Назва тватини (Сама назва тварини а не:Птах або комаха а сама назва тварини) ______________________________ У повітрі                       \ ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, На поверхні землі    \,,,,,,,,,,,...

 Де мешкае тварина \ Назва тватини (Сама назва тварини а не:Птах або комаха а сама назва тварини) ______________________________ У повітрі                       \ ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, На поверхні землі    \,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, У грунті                        \,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У повітрі:  бабка, муха, горобець, синиця, орел, комар, гедзь, гедзь. На поверхні землі : страус, собака, кішка, миша, жук-олень, скарабей, кенгуру, єхидна . У грунті : дощовий черв'як, кріт, землерийка, деякі гризуни, соні .