Де потрибни лапки1)Мультфильм Лис Микита,2)Студия танцю Волошка 3)журнал Барвинок5)корабель Морська хвиля 6)книжка Нестайко Тореадори з Васюкивки7) писня на слова Ганни Чубач

Де потрибни лапки1)Мультфильм Лис Микита,2)Студия танцю Волошка 3)журнал Барвинок5)корабель Морська хвиля 6)книжка Нестайко Тореадори з Васюкивки7) писня на слова Ганни Чубач Черепаха 8)вулиця Квитнева,9)картина Т.Шевченко Селянська родина 10)пидручник Украинська мова11)озеро Свитязь
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мультфільм "Лис Микита" Студія танцю "Волошка" Журнал "Барвінок" Корабель "Морська хвиля" Книжка Нестайко "Тореадори з Васюківки" Пісня на слова Ганни Чубач "Черепаха" Вулиця Квітнева Картина Т.Шевченко "Селянська родина" Підручник "Українська мова" Озеро Світязь