"Демалыс күні" "Театрға бару" тақырып таңдап алыңдар жəне берілген сұрау мəнді сөздерді қолданып сөйлем құрыңдар. Сұрау мəнді сөздер:шығар,боларсың,ə,ғой,қашан,қалай,кім,ғой,ше,-ау,қайтеді,нк керек

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен бугин театрга барамын.Менин досым да театрга баратын шыгар? Менин досым да келип жетти . -Салем !киммен , кашан , калай келдин? Мен озимнин анаммен келдим . Ау, сен озиннин анаммен келдин гой , солай ма? А , иа солай. Жур балмуздак алсак кайтеди ?