Дене шынықтыру туралы әңгіме құрау. Әңгімеде еліктеу сөз болу керек!! 50 балл берем

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дене шыныктыру менин ен жаксы коретин пандеримнин бири. Дене шынықтыру панинде биз баскетбол, баслейбол жане т.б. кызыкты ойындар ойнаймыз. Балалар допты жерге уруп ойнаган кезде тарс-тарс деген дыбыстар шыгады. Доп бир караган уакытта бир бала устап журсе, енди бир жалт карап калган кезде баска жакта болады. Далада улдар футбол ойнаганды жаксы кореди.