Денсаулық жақсы болу үшін не істеу керек? Денсаулық деген не? Әр адам нені қалыптастыру керек? Салауатты өмір салтын қалыптастыру дегенді қалай түсінесіңдер? Денсаулыққа байланысты қандай мақал-мәтелдерді білесіңдер?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.денсаулык жаксы болу ушин спортпен айналысу керек.Жемистер жеу керек жане т.б. 2.Ар адам оз денсаулыгын калыптастыруы керек. 3.Салауатты омир салты деген ол биздин денсаулыгымыз кунде далага шыгып ойнатынымыз. 4.Денсаулык- зор байлык. Жарынын пайдасы денинин саулыгы