Діалог 16 і більше реплік на будь-яку тему

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- привіт!  - здоров! -як справи?  - все добре, як в тебе? - все чудово!  - що робив на вихідних?  - я був в зоопарку!  - справді ?  - так, я побачив багато цікавого!  - що ж саме?  - багато різних тварин!  - яких?  - слонів жирафів тигрів левів - а хто тобі сподобався найбільше? - білий ведзаймався він мабуть бувеличезним!  - справді! - бувай!  - до зустрічі!
Гость
-Привіт! - привіт! - які в тебе справи? - все класно! А в тебе? - дуже добре! - шо робиш? - граю на ком*ютері! А ти ? - зараз їду в зоопарк - зрозуміло - мені вже треба іти - ну добро - бувай! - бувай!