Діалог чи все можна придбати за гроші 12 реплік ДАЮ 50 БАЛЛОВ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт! Як у тебе справи? -Дуже добре, а у тебе як? Що нового вивчали на українській мові? - Сьогодні ми писали твір на тему "Чи все можно придбати за гроші?". -Дуже цікаво. Що ти відповіла? - На мою думку гроші це не найважливіша річ. -Чому? Адже ми все купуємо за гроші. Наприклад, їжу або житло. - Звісно це потрібно, але здоров'є та щастя ніколи за гроші не купиш, а особливо час. - А як же ліки? А стати щасливим можно придбавши квиток на концерт улюбленного співака. - Не проти всіх хвороб є ліки. А щамливими нас зроблять речі які є завжди безкоштовними. - Що ти маєш на увазі? - Я говорю про сміх, веселощі, кохання, сім'ю. Все це безкоштовне. Потрібно навчитися розуміти це та радіти життю, а не грошам. - Певно ти прав/а! Навколо нас так багато незбагненного та чарівного, а за гроші все не купиш.