Діалог чи все можна придбати за гроші 12 реплік ДАЮ 50 БАЛЛОВ
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт! Як у тебе справи?
-Дуже добре, а у тебе як? Що нового вивчали на українській мові?
- Сьогодні ми писали твір на тему "Чи все можно придбати за гроші?".
-Дуже цікаво. Що ти відповіла?
- На мою думку гроші це не найважливіша річ.
-Чому? Адже ми все купуємо за гроші. Наприклад, їжу або житло.
- Звісно це потрібно, але здоров'є та щастя ніколи за гроші не купиш, а особливо час.
- А як же ліки? А стати щасливим можно придбавши квиток на концерт улюбленного співака.
- Не проти всіх хвороб є ліки. А щамливими нас зроблять речі які є завжди безкоштовними.
- Що ти маєш на увазі?
- Я говорю про сміх, веселощі, кохання, сім'ю. Все це безкоштовне. Потрібно навчитися розуміти це та радіти життю, а не грошам.
- Певно ти прав/а! Навколо нас так багато незбагненного та чарівного, а за гроші все не купиш.