Діалог дискусійного характеру "Ввічливість, то ознака культурної, вихованої людини"
Ответ(ы) на вопрос:
-Привіт ! -Добридень . Як справи ? -Добре. але сьогодні я стала свідком дуже неприемної розмови . - Якої ж це ? -Спілкувалися дві молоді , гарні дівчини лаючи один одного . -Дійсно? -А знаєш що слугувало причиною сварки ? -Одна позичила в іншої ручку і не повернула . -Так дійсно це жахливо. Сучасна молодь навіть не знає що таке ввічливість. -Але ж ввічливість , то ознака культурної , вихованої людини . -Я придумала , давай влаштуємо мітинг або флеш-моб .Та будемо закликати людей бути культурнішимими , мудрішими. -Гаразд , я усе приготую.А завтра вранці зустрінемося знову. -А я сповіщу друзів ВК. -Допобачення! -До завтра !