Діалог "Мій друг" з числівниками. Щось типу: -Моему другу одинадцять років. Він у шостому класі. Він вчиться на 11 та 12. -А моему другу дванадцять років. Він у сьомому класі. Він вчиться лише на 2 та 3. Зарані дякую.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привіт -привіт -розкажи мені про свого друга, будь-ласка - добре. йому 12. -мені теж - він вчиться на 11. Приходить до мене о чотирнадцятій рівно. А раніше запізнювався на 15 хвилин - цікаво - він вже три роки займається боксом, а 4 карате. - класно. -а моєму 13 він вчиться в 8 класі. навчається тільки на 12 балів. 7 років займається підводним плаванням