Діалог між двома однокласницями, які щойно відвідали музей. ОЧЕНЬ СРОЧНО НАДО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт! Привіт! Як тобі музей? Мені дуже сподобалось, особливо засужені метелики. А тобі? Мені також дуже сподобалось, але жаль що не можна було фотографувати. Ну це та! А тобі що найбільше сподобалось? Мені найбільше сподобались старовинні речі . Зрозуміло. Ну, пока. Я пішла додому. До зустрічі!