Диалог на казахском языке с переводом на тему чай. Напишете пожалуйста . С 3-мя персонажамми: Отец ,Дедушка,Дочь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Ата келіңіз шай ішіңіз. -иə əкең қайда? - қазір ол келеді - Айгүл жан сен бүгін менімен ауылға барасың ба? -иə ата - мен сендерді демалыс күні қалаға алып келем. - əке жарайды - Онда шайымызды ішейік