Диалог на татарском языке!!!(с переводом) вопрос ответ вопрос доказательство соглашениеСРОЧНО!!!

Диалог на татарском языке!!! (с переводом) вопрос ответ вопрос доказательство соглашение СРОЧНО!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Син хоккей уйнарга яратасыңмы? - Әйе. - Әйдә бүген хоккей уйнага барабыз. - Минем кәшәкә белән тимераякларым юк шул. - Аларны прокатка алырга була. - Ә кая барасы? - Әлбәттә,стадионга. - Кем белән уйныйбыз? - Стадионга баргач, хоккей секциясенә язаласы, кем белән уйныйсын тренер хәл итә. - Ничәдә китәбез ? - Кичке алтыга барып җитәсе, бишкә трамвай тукталышына чык, шунда очрашырбыз.