Діалог на тему: "Чи завжди треба говорити правду?" 10-12 реплік

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт -Привіт -Як,спави -Гарно, а в тебе -теж все гарно, але мені батьки поставили запитання "чи завжди треба говорити правду?" Я не розумію,що відповісти. -Це ж легко. Скажи, так. -Ні, я не завжди так роблю! -Але ж це невірно, тому що можуть бути погані наслідки! _Так, я про це не думав! Все я знаю що відповісти! Дякую що допоміг мені переосмислити всі моі вчинки!