Діалог на тему: дотримання елементарних правил етикету в повсякденному спілкуванні

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Миколо, а ти знаєш правила етикету? - Знаю! Най елементарніші, ті які ми використовуємо у реальному житті. - Назви - Одне з найголовніших правил розмови - не перебивати співрозмовника. - Дякую, але це ще не всі. - А тож! Існує дуже багато правил розмови! Ще правил етикету ща столом, в громадському місці, а ше правила які має дотримуватися кожен громадянин України. - Що ж це за правила? - Конституція. - Миколо, а я теж знаю правила розмови... - Кажи... - При зустрічі зі свиїми друзями треба казати " привіт!" А з вчителям треба казати " Доброго дня!" Це найпростіші правила спілкування! - Дякую за зустріч! Бувай! - Бувай!