Диалог на тему "мой класс" на английском языке, по 4 вопроса и 4 ответа) пожалуйста помогите!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Hello ! - Hello ! - How many people in your class ? - Twenty six people . - Are you friendly collective ? - Yes , we are .  - How many boys and girls ?  - 12 boys and 14 girls . - Do you love your classmates ? - Yes , I do . - Good bye ! - Bye !