Діалог на тему на одну з тем:  1)             вам треба підготувати реферат з історії, але ви не встигаєте взяти в бібліотеці необхідну літературу, та й Інтернету дома не маєте. На перерві підходите до однокласника й просите йо...

Діалог на тему на одну з тем:  1)             вам треба підготувати реферат з історії, але ви не встигаєте взяти в бібліотеці необхідну літературу, та й Інтернету дома не маєте. На перерві підходите до однокласника й просите його допомогти.  2) вам треба підготувати реферат з історії, але ви не встигаєте взяти в бібліотеці необхідну літературу, та й Інтернету дома не маєте. На перерві підходите до однокласника й просите його допомогти. Даю 25 балів
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-привіт, іванка, ти шукала у інтернеті рефірат? -так, а ти? -ні не встиг, допоможи мені -гаразд, зараз перерва іди до бібліотеки! -а я встигну? -звісно ще 5 хвилин -дякую!