Диалог на тему " Розмова з другом про культурний відпочинок"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Ох Олеся, що ж ми будемо робити на канікули? -Звичайно, відпочивати! -Я це розумію- сказав Тарас- але як? -Треба культурно відпочивати. Тому ми поїдемо на природу. -Звичайно, як я не здогадалася.  Друзі приїхали в ліс та знайшли галявину біля річки. Вони почали обідати Олеся витягла сумку на почала їсти. Вона відкрила пляшку з Лимонадом та випила його не поділившись з Тарасом. Тарас буркнув щось собі під ніс: -Єх...як тах можна. А ще подруга називаеється... Олеся нічого не сказала та викинула в річку сміття. -Ти що? -Та нічого. -Ти-ти річку там забрудниш.- сказав Тарас. -Ти як вчитель не можеш відпочити. Все якісь правила. Так не можна жити. -Якщо кожен українець викине в річку сміття. То цей вік ми не прожевемо. -Так..вибач- стало соромно Олесі