Діалог на тему ''Як врегулювати ситуацію на сході України '' Діалог а не твір

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт, а ти звідки ? -Привіт , я з Донецьку  -А , ти ? -Я теж -А , як тебе звати ? -Аліна , а тебе , як ? -Діма  -У ,Донецьку дуже страшно , мі всією сімьєю сидимо у подвалах , а ви ?  Ми , теж -Коли , це все закінчиться ?, чому повинні вмирати люди , чому вмирають діти , беззахисні старики ? -Так ,я згоден з тобою, вони ні в чому не винні  -Ситуацію на сході Україні повинно вирішувати розмовами , але в цей час вмирають люди  -Жили люди мирно , і все було добре  -Я ,сподіваюсь , що вони будуть вести переговори  -На , все добре ,Діма -На , все добре , Аліна  -З тобою приємно було познайомитися  -З тобою теж