Діалог на тему: "Як я готуюся до контрольноi"
Ответ(ы) на вопрос:
Свою підготовку до контрольної роботи я починаю з повторення пройденого матеріалу. Якщо це контрольна з математики то я повторюю таблицю множення, правила складання та вичитання, ділення та множення. Вирішую задачі,
та різні приклади. Після цього я кладу ленійку, запасну ручку та чорнетку у пенал.
Якщот це укр. мови або англ. мова, я повторюю пройдені правила, правопис слів. Повторюю відмінки, одорідні члени речення. Коли я вже, то збираюся спати. А на наступний ранок я усе запам'ятовую. Ось так я готуюсь до контрольної роботи.