Діалог на тему жаргонізми засмічують наше мовлення ! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА , МНЕ ЕГО ЕЩЕ УЧИТЬ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
- Привет Оленко! -Привіт Марічко! - Подивись який в мене прикид. - Оленко в тебе дуже гарний одяг, але правильно казати не прикид, а одяг. - А чому так неправильно? -Прикид- це слово жаргон , про жаргони ми вчили на уроках української мови. - Я про це не чула на уроках мови. - Мабуть , ти була ще хвора тоді. - Мабуть. Але зараз я вже здорова тому поясни мені цю тему. - Гаразд.