Диалог на тему жінка з немовлям просить школяра допомогти їй внести до автобуса дитячу коляску 20 реплік

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Хлопчику допоможи будласка мені внести дитячу каляску в автобус, а то я сама невпораюся... -Я незнаю чи зможу, я дуже спішу в школу,боюсь запізнитися. -Ну що ж поробиш напевно прийдеться самій якось все зробити -Я б зрадістю вам допоміг, якби ж я незапізнювався... -Якщо ти спішиш і неможеш ,може я сама впораюсь або попрошу у когось хто не зайнятий. -Зачекайте, я всетаки вам допоможу -Ой дитиино дякую тобі за твоє хороше серце -Ви беріть дитину на руки, а я занесу дитячу коляску в автобус, покитой невідправився. Школяр заніс дитячу коляску в автобус іжінка йому подякувала. -Дякую тобі за твою допомогу! -Я неміг уже відмовити вам вкотре... -А як ебе звати? -Мене звати Олексій З усмішкою відповів хлопчик... -Олексій ти маєш дуже гарне і*мя. Мого старошого сина звати Роман. Приходь до нас додому і ти зним познайомишся. -Дякую за ваше запрошення, якщо я знайду вільну хвилину я обов*язково до вас завітаю. -Всього доброго тобі Олексію! -Допобачення! Тим часом у школі... -Олексій чому ти запізнився на урок? -Вибачте татьяна Василівна. -Що сталося? -Подорозі коли я йшов в школу я зустрів жінку з дитячою коляской і вона просила моєї допомоги.. -І ти допоміг? -Я неміг їй відмовити. -Олексій ти гарно вчинив що допоміг жінц з коляской. -Можеш рушати насвоє місце. Тим часом вчителька розпочала свій урок.