Діалог на тему звертання у касі за білетом

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Добридень! Добридень! Нам будь ласка 2 білета на виставу Лускунчик.... добре, осталося 2 вільних мість  на 3 та на 10 ряду А дайте будь ласка  білети з 3 ряду ось...Будь ласка Дякую. Допобачення Допобачення
Гость
В кінотеатрі: - Доброго дня. - Доброго. -  Можна купити два білети на фільм Метро?  - Звичайно. Вибиріть будь-ласка вільне місце. - Можна 24 і 25? - Звичайно. З вас 20 грн. - Будь-ласка. - Приємного перегляду.