Диалог про еду на казахском Про молочные продукты, мясные, мучные.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
салеметсизбе салеметсинбе маган 2 айран ,нан жане иримшик бересизбе берейн менее канша 1250 тенге алыныз рахмет сау болыныз сау бол
Гость
- Сəлем,Диана! -Сəлем, Артур! -Халың қалай? -Жақсы,озіңнің ше? -Керемет! -Сен қандай қазақ тағамдарын білесің? -Бешпармақ, қуырдақ, бауырсақ жəне т.б -Жарайсың, бүгін бізге қонақ келеді, біздің дастарханымызда тек қазақ тағамдары болады, сенде кел! - Көп рахмет! Келемін! -Сау бол -Сау бол